Začali jsme hrát, až když nám teklo do bot, říká Bohuslav Pilný

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pondělí, 17. Srpen 2015 16:41

Datum: 17.8.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Začali jsme hrát, až když nám teklo do bot, říká Bohuslav Pilný

Východočeské derby vítěze nepoznalo. Zisk bodu spíše potěšil hosty z Pardubic, kteří v závěru utkání „přežili“ čtyři velké šance Votroků. Je bod pro Bohuslava Pilného zisk bodu nebo ztráta dvou? „V první řadě si musíme říct, že jsme hráli doma a chtěli jsme vyhrát. Pro mě jednoznačně ztráta dvou bodů. Ale podle toho, co se odehrálo na hřišti, tak remíza asi zasloužená,“ hodnotil derby necelých 24 hodin po jeho skončení Bohuslav Pilný.

Do hlediště přišly necelé čtyři tisícovky diváků. Jak na Vás dýchla atmosféra derby?

V této soutěži to byla určitě jedna z nejlepších návštěv. Atmosféra po celý zápas byla výborná a je jen škoda, že jsme nevyhráli. Fanouškům patří poděkování.

Jak jste viděl utkání?

Na konci jsme si sice vytvořili několik velmi slibných příležitostí, ale co se týká hry po celých devadesát minut, tak výsledek odpovídá. Šance jsme si vytvořili, ale je nutno podotknout, že až tehdy, když nám teklo do bot. Prvních patnáct minut v druhé půli jsme byli hrozně pasivní. Až na průnik Igora Súkenníka a následné přihrávky Trubačovi, tak jsme si nebyli schopni šanci vytvořit a byli jsme hrozně pasivní.

Právě šance Súkenníka byla zlomem ve vývoji utkání, souhlasíte?

Po zápase, když jsme byli ještě plni emocí, tak jsme nic nehodnotili. Vše si rozebereme v klidu později. Samozřejmě vnímám to, že zápas se mohl v tomto okamžiku rozhodnou. Bohužel šanci jsme neproměnili a dopadlo to tak, jak dopadlo.

V závěru ještě dvě šance Honzy Pázlera a v posledních vteřinách Tomáše Malinského ..,.

(Zhluboka se nadechl a chvilku přemýšlel) Řešení od Honzy Pázlera asi nebylo optimální. Tomáš to měl složité. Je otázkou, jestli jsme si proměnění vůbec zasloužili…Fotogalerii z utkání FC Hradec Králové - FK Pardubice naleznete ZDE

Autor: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže