Závěr Synot ligy odehrají Votroci v Teplicích

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Čtvrtek, 28. Květen 2015 12:00

Datum: 28.5.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

V rámci 30. kola české nejvyšší fotbalové soutěže zavítají fotbalisté Hradce Králové do severočeských Teplic. Hradečtí se budou snažit v posledním utkání sezony zabojovat o důstojný výsledek a rozloučit se aspoň v závěru bodovým ziskem. Utkání začíná v sobotu na teplických Stínadlech v 17.15 hodin.

 

Tepličtí fotbalisté zažili v minulém kole těžkou a nečekaně vysokou porážku na Julisce, kde aktuálně sedmý celek tabulky podlehl domácí Dukle 5:1. Touto prohrou navíc přišli svěřenci Petra Rady o naději na účast v předkole Evropské ligy. Votroci zase po nevýrazném výkonu nestačili na pražskou Slavii, tudíž oba celky by měly mít o motivaci postaráno. 

 

Jedná se o poslední zápas a my to rozhodně nechceme vypustit. Každý hraje za sebe. Navíc nechceme skončit na posledním místě, takže půjdeme do zápasu s cílem bodovat a uspět," říká před sobotním duelem asistent trenéra Bohuslav PilnýVotroci se od úterý zapojili do plného tréninku a v pátek odpoledne pak čeká výběr trenérského triumvirátu Barborík, Frimmel, Pilný odjezd do Teplic. „Sestava bude opět jiná a budeme v ní chtít vidět další kluky. Já jen doufám, že se s tím poperou líp, než v posledním domácím zápase," prozradil asistent trenéra Bohuslav Pilný.

 

Do sestavy se vrací Petr Mareš, který v předchozích zápasech nemohl do hry zasáhnout kvůli karetním trestům. „Do utkání v Teplicích půjdeme určitě s cílem vyhrát. Říkali jsme si, že budeme hrát do konce sezony důstojně, takže s tím tam pojedeme," sdělil Petr Schwarz, jenž se do sestavy vrátil po vážném zranění již v minulém domácím zápase.Naopak ke své derniéře pocestují na sever Čech Adrian Rolko, Emir Halilovič, David Štípek, Aleš Čermák a Martin Kuciak, kteří definitivně v černobílém dresu končí. Naopak smlouvu v klubu prodloužil Pavel Černý.

Autor: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže