Předzápasové informace a infografika před sobotním utkáním se Slaviíí Praha

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pátek, 22. Květen 2015 19:31

Datum: 22.5.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin

V sobotu od 17:15 hodin nastoupí fotbalisté Hradce Králové k poslednímu domácímu utkání. Soupeřem jim bude celek SK Slavia Praha. V tradičním předzápasovém servisu vám nabídneme pohled do historie a chybět nebude ani infografika.

 

Výběr trenéra Miroslava Beránka nezažívá zrovna povedenou jarní část Synot ligy. Definitivní jistotu si Pražané zajistili až minulém kole, kdy porazili 2:0 Duklu Praha. Slavia slavila zisk tří bodů na venkovní půdě naposledy v 17. kole, kdy díky hattricku Milana Škody vyhrála v Liberci 1:3. Votrokům se v posledních letech proti našemu sobotnímu soupeři celkem daří, naposledy zde hosté zvítězili v roce 1999. V posledním domácím zápase vyhráli hráči Hradce Králové 3:2, dvě branky zaznamenal střelec Dušan Uškovič a rozhodující trefu zařídil Emir Halilovič.

 


Hradečtí i na podzim předvedli v Edenu sympatický výkon, když šli dokonce díky brance Marka Plašila v 55. minutě do vedení. Avšak hned vzápětí vyrovnal nejlepší střelec Slavie Milan Škoda a stanovil tak konečné skóre na 1:1. Report si můžete přečíst ZDE a video sestřih najdete TADY.

 

Sobotní střetnutí bude jako hlavní sudí řídit Jiří Houdek, jenž v letošním ročníku Synot ligy odřídil devět utkání. V nichž udělil jednu červenou a pouze devatenáct žlutých karet (průměr 2,1 na zápas). Na čarách mu budou asistovat pánové Jiří Moláček a Miroslav Fišer.

Autor: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže