V sobotu jsme předvedli špatný výkon a zaslouženě prohráli, říká Pilný

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pondělí, 25. Květen 2015 11:01

Datum: 25.5.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Poslední souboj v Synot lize před domácím publikem mnoho fotbalové krásy nenabídl. Jak ho viděl Bohuslav Pilný? „Porážka zasloužená, protože jsme nehráli dobře. Dopředu jsme v zápase neměli žádnou kvalitu a nevypracovali jsme si žádnou šancí, až na tu v poslední minutě, kdy jsme neproměnili brankovou příležitost. Z naší strany to bylo opravdu málo a soupeř vyhrál zaslouženě.“

Čím si špatný výkon vysvětlujete?

Velkou obměnou kádru a mužstvo je také v určitém psychickém rozpoložení. Na všechny to zkrátka hrozně dolehlo. Ve hře máme velké nepřesnosti, velké ztráty a to vše se projevilo nyní v sobotu. Slavia nebyla žádným vynikajícím soupeřem a v lepším rozpoložení bychom pro ně byli daleko nebezpečnějším soupeřem.

Dá se na sobotním utkání najít něco pozitivního?

Návrat Petra Schwarze do sestavy po dlouhotrvajícím zranění … Chtěli jsme vidět v zápasovém zatížení Tita, ten se však po chvilce zranil a byl nahrazen Davidem Petrusem.

Petr Schwarz se vrátil po roce a půl a měl by patřit k oporám týmu v druholigových bojích …

Potřebujeme, aby se Petr vrátil do formy, kterou měl před svým zraněním. Petr je odchovanec a velký talent, kterého bohužel brzdí zranění. Pokud bude zdravý, určitě nám může hodně pomoct.

Nyní je týden do utkání v Teplicích, tedy do posledního zápasu v Synot lize …

V pondělí máme volno a pak trénujeme do pátku, kdy odpoledne odjíždíme k utkání. Sestava bude opět jiná a budeme v ní chtít vidět další kluky. Já jen doufám, že se s tím poperou líp, než v posledním zápase.

V následujícím ročníku nás čeká druhá liga. Máte již v hlavě přípravu?

Příprava je naplánovaná, ale nijak dopodrobna… Na to musíme nejprve najít síly. Nyní to ani nechci řešit.

Autor: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže