Doufám, že Tomáš bude brzy v pořádku, říká na adresu svého kolegy gólman Kuciak

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Úterý, 19. Květen 2015 09:52

Datum: 19.5.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David, foto: Luboš Lorinc

Nedělní utkání v Liberci bylo pro Votroky po mnoha stránkách velice smolné. Nejprve ještě před samotným začátkem střetnutí musel kvůli žaludečním problémům Jakuba Chlebouna nahradit Adrian Rolko. V průběhu zápasu pak došlo i ke zranění brankáře Tomáše Koubka a do hry se tak po delší době podíval slovenský gólman Martin Kuciak. Jsem rád, že jsem do zápasu naskočil, ale to pozitivum kalí fakt, že jsme prohráli a prakticky jsme si zajistili sestup z první ligy," smutnil po zápase v Liberci brankář Kuciak.

Martine, naskočil si přímo do rozeběhnutého zápasu, bylo to obtížné?
Nebylo to příjemné hlavně z toho hlediska, že se zranil Tomáš. Nevěděli jsme, jestli je to nějaké vážnější zranění. Raději bych určitě nastupoval při jiných okolnostech, než po takovém zranění. Doufám, že bude Tomáš brzy v pořádku.

Už se ví, co má Tomáš Koubek za zranění?
Hned po zápase mu tam doktor dělal vyšetření kolena a říkal, že by to nemělo být nic vážného. Možná natažený postranní vaz. Já pevně věřím, že to nebude nic vážného a rychle se z toho dostane. Má před sebou teď velký turnaj a já mu budu držet palce, aby to zvládl.

Věděl si, že půjdeš chytat do druhého poločasu?
Už na konci první půle Tomáš signalizoval, že nebude pokračovat, takže to byla výhoda. Přes poločas mě trenér Podhajský rozchytal a do utkání jsem tak měl čas se připravit. Vždy je tam nějaká dávka nervozity, když jdete do rozeběhnutého zápasu, kdy ten Liberec hrál první poločas výborně. My jsme působili zaskočeným dojmem. Ale naskočil jsem tam, neinkasovali jsme, to je pro mě takové malé plus.

Ale v té druhé půli se Hradec zlepšil a Liberec měl najednou problémy…
Druhý poločas byl úplně jiný, skutečně jsme byli na hřišti dominantní a domácí jsme vůbec do ničeho nepustili. Kombinovali jsme, měli jsme možná tři, čtyři vynikající šance, které kdybychom proměnili, tak by byl zápas hned zajímavější. Já věřím tomu, že by ten zápas měl úplně jiný náboj.

Řešil si tam nějakou větší šanci domácích?
Jedna situace tam byla, když propadl míč na malém vápně, ale chlapci mi pomohli a zblokovali dvě střely.

Autor: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže