Pošlete před zápasem s Plzní vzkaz do kabiny

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz
Úterý, 24. Únor 2015 20:37

Datum: 24.2.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Votroci vstoupili do jarních odvet zápasem v Mladé Boleslavi (2:2). Do města automobilů je přijela povzbudit početná skupina fanoušků, která o sobě dávala po celých 90 minut hry vědět a byla tím pomyslným dvanáctým hráčem. Hráči se nejen jim, ale všem fanouškům černobílých barev odměnili vysokým nasazením a v neposlední řadě i bodem ze hřiště soupeře.

Nyní je před svěřenci trenérské dvojice Barborík – Pilný další nelehký úkol, zápas s jedním z aspirantů na titul v Synot lize, FC Viktoria Plzeň. Západočeský tým Votroci na Malšovickém stadionu přivítají v neděli odpoledne v 16.00 hodin.

Cesta k úspěchu v tomto utkání povede přes enormní nasazení celého týmu po celé utkání, a jak řekl již dříve asistent trenéra Bohuslav Pilný, výkon na hranici svých možností a stoprocentní koncentrace po celých devadesát minut hry. Toho si jsou Votroci vědomí a určitě to v nedělním podvečeru splní.

Ale je tu ještě jedna podstatná věc, a tou jste VY - FANOUŠCI. V Mladé Boleslavi jste byli fantastičtí, pojďte to ukázat i v domácím prostředí. Žijte s týmem již před utkáním – kluci VÁS potřebují již nyní, tak jako po celé nedělní utkání. Napište jim vzkaz do kabiny ZDE na Votrok odpovídá, který je povzbudí. My ho vytiskneme a vylepíme hráčům do kabiny. Určitě bude dobré, když nezůstanou vzkazy anonymní.

Mnoho povzbuzujících vzkazů přišlo již během utkání na klubový facebook a také po skončení utkání do sekce Votrok odpovídá. Zde uvádíme pár náhodně vybraných reakcí:

Facebook:

Rad Gunny: Boleslav - Hradec, na hřišti: 2:2 - na tribunách: 0:3. Skvělá ukázka vůle, bojovnosti a srdce ve hře!

Kuba Hradečák Krajsl: No tak konečně se bezchybná příprava promítla i do ligy, a příště 3 body s Viktorii.

Radim Hadžim Neuman: Super paráda kluci. Já věřil.. to muselo přijít po té úspěšné přípravě.

Jakub Davey Hoker: Sem opravdu hrdej na dnešek. Kluci ukázali, že to jde...a dodali nám sebevědomí všem. Sice nám teď chcípnul bus a čekáme na další náhradní v Jičíne, ale za ten bod to stojí. Ať žije Hradec!

Honza Hefka: Bod dobrej, hlavně na hřišti to nebylo žádný trápení, ale sebevědomej výkon, takhle to půjde, teď něco uhrát s Plzní!!

Votrok odpovídá:

Pavel Zeman: Bod z Mladé Boleslavi je o to slibnější, že hráči po prohraném poločase dokázali vyrovnat. Je to důkaz kvalitního tymu. Ať vedeni Votroku udělá vše pro udržení Pavla Dvořáka.

Rossi: Díky kluci ,díky,ta druhá půle ukázala co ve vás je a je ve vás hodně a všichni vám věříme tak nás nezklamte, všem hodně zdraví a sportovního zdaru,rossi.

Fanoušek: Ahoj Votroku, gratuluji k bodu. Chci se zeptat, kde se dají koupit vstupenky na zápas s Plzní.

Zdenek45: Pozdrav a dík do kabiny. Občas mi tekly nervy při nepodařených přihrávkách, ale bojovnost velká. Stále můžeme doufat v záchranu..

Autoři: FCHK.cz