1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz
Středa, 25. Únor 2015 17:00

Datum: 25.2.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

Fotbalisté Hradce Králové vstoupili do jarní části SYNOT ligy remízou 2:2 v Mladé Boleslavi. V prvním poločase prohrávali Votroci už 2:0, ale v druhé půli došlo ke zlepšenému výkonu a zaslouženému vyrovnání. Impulsem k obratu byla i branka Pavla Dvořáka z 59. minuty. Pro šestadvacetiletého kanonýra to už byla sedmá branka v sezoně. Jeho výkon ocenili i fanoušci, když mu udělili velmi slušnou průměrnou známku 1,73.

Příznivcům Hradce Králové se zamlouval i výkon útočníka Davida Vaněčka, který naskočil do utkání v druhé půli a byl jedním ze strůjců vyrovnání. Navíc byla to právě jeho branka v 88. minutě, která zajistila konečný výsledek 2:2. Ten dostal známu 1,94. No a třetím nejlepším hráčem byl Tomáš Malinský, který během celého zápasu dřel, poctivě bojoval a připsal si také gólovou asistenci při brance Dvořáka. Jeho výkonu dali fanoušci známku 2,07.

Nejlepší tři hráči dle hodnocení fanoušků v utkání s Mladou Boleslaví (průměrná známka):