V neděli přijede do Hradce lídr Synot ligy

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Čtvrtek, 26. Únor 2015 11:00

Datum: 26.2.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

V rámci 18. kola naší nejvyšší fotbalové soutěže čeká na hráče Hradce Králové první mužstvo tabulky, FC Viktoria Plzeň. Utkání začíná na stadionu v Malšovicích od 16.00 hodin a střetnutí vysílá přímým přenosem televizní kanál ČT Sport.

Hosté z Plzně mají za sebou velmi úspěšný vstup do jarní části, když v úvodním zápase rozstříleli České Budějovice vysoko 6:0. Branky zaznamenal postupně Petržela, Kolář, Mahmutovič, Rajtoral, Vaněk a Hořava. V základní sestavě nastoupil také všem moc dobře známý Václav Pilař a na šestadvacetiletého odchovance Hradce Králové se můžou diváci těšit i v neděli. Zápas s Plzní bude určitě speciální pro Davida Vaněčka, který zahájil svou fotbalovou kariéru v západočeské metropoli. A byl to právě útočník Vaněček, kdo svým gólem zařídil remízu Votroků v posledním utkání v Mladé Boleslavi.

„Přijede soupeř z nejtěžších, který vyhrál doma s Budějovicema šest nula. My samozřejmě budeme chtít odehrát ten zápas co nejlíp a pokud možno s bodovým ziskem. Mají mužstvo pohybově velmi dobře složený a musíme hrát hlavně týmově. Jsou silní jeden na jednoho a my musíme mít takové postavení, abychom se jistili a to je to týmový bránění,"
uvažuje nad nedělním soubojem asistent trenéra Bohuslav Pilný.

Hradec se s plzeňskou Viktorií potkal na podzim hned třikrát a z toho jednou v poháru FAČR dosáhl cenné remízy 0:0. „My vlastně budeme hrát s Plzní počtvrté, takže některý věci si z toho vzít můžeme. Tam jsme sice hráli 0:0, ale hodně nás podržel gólman Martin Kuciak. Ale hrát se dá s každým a při 100% výkonu všech hráčů, když se k nám přikloní štěstí a budou nám nakloněny tyhle okolnosti, tak není jediný důvod, abychom byli předem poraženi," říká rozhodně Bohuslav Pilný.

Co se týče absencí, tak je jisté, že v neděli nebude moci nastoupit David Štípek, který je v Hradci na hostování právě z Plzně. Mimo hru zůstává také Honza Shejbal, jehož trápí teploty. „Dobrou zprávou je, že Martin Nosek je od úterý v plném tréninku. Juraj Križko začal pomalu trénovat a Petr Schwarz již brzy naskočí do plné přípravy. Mimo je také stále Matěj Ptáček," prozradil nejnovější aktuality z kabiny asistent Pilný.

Fanoušci Votroků v průběhu týdne zaslali hráčům desítky pozitivních vzkazů, jež byly následně umístěny přímo v kabině A týmu. Naopak svěřenci trenérského tria Barborík, Frimmel, Pilný prodávají vstupenky na utkání v obchodním centrum Futurum, kde bude probíhat předprodej i dnes a v pátek. Vždy v čase od 16.00 do 18.00 hodin. Zájem o lístky je veliký, proto neváhejte a využijte možnost koupit si vstupenku s předstihem. „Je to konfrontace s nejlepším mužstvem v lize, přeji si, aby přišlo hodně fanoušků a podpořili nás a my jim to budeme chtít vrátit kvalitním výkonem na hranici našich možností," slibuje na závěr Bohuslav Pilný.

Autoři: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže