V neděli čeká na fanoušky několik akcí

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pátek, 27. Únor 2015 13:34

Datum: 27.2.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

Nedělní utkání proti FC Viktorii Plzeň začíná v 16.00 hodin na stadionu v Malšovicích a jak už bývá zvykem, na fanoušky nečeká pouze samotné střetnutí proti aktuálnímu lídrovi SYNOT ligy. Příznivci se můžou těšit na informacemi nabitý bulletin Černobílý gól, rozlučku s Markem Kuličem nebo na poločasové gratulace legendám klubu.

Kupte si vstupenky v předstihu:
O zápas s Viktorií Plzeň je mezi fanoušky velký zájem, a proto se dají očekávat předzápasové fronty na lístky. Proto využijte ještě páteční předprodej vstupenek v obchodním centru Futurum. Prodávají se ve 2. patře od 16.00 do 18.00. Opět u toho budou hráči A týmu, konkrétně se bude jednat o Juraje Križka a Marka Plašila.

Rozlučka s Markem Kuličem:
Tak u toho nesmí žádný fanda Votroků chybět! Ještě před samotným výkopem zápasu dojde k oficiální rozlučce s útočníkem Markem Kuličem. Bývalý fotbalový reprezentant, autor 88 ligových branek, který odehrál v české nejvyšší fotbalové soutěži úctyhodných 389 zápasů. Přijďte se rozloučit s touto klubovou ikonou!

Poločasová gratulace legendám:
Poločasová přestávka bude vyhrazena velkým hráčům hradecké kopané. 25. ledna oslavil kulaté padesáté narozeniny Josef „Josi“ Ringel a 23. února slavil osmdesáté narozeniny pan Ladislav Pokorný. Oběma legendám můžou fanoušci zatleskat a vzdát hold o poločasové přestávce nedělního zápasu s Plzní, kdy jim vedení klubu popřeje před západní tribunou Malšovického stadionu.

Partnerem utkání je Deník:
Deník, který je od svého založení stálým partnerem našeho klubu, je v rámci duelu s Viktorií Plzeň partnerem utkání. Deník a hradecký fotbal pojí dlouhodobá spolupráce. První články vycházely už v 50. letech minulého století. Více najdete v bulletinu Černobílý gól.

Bulletin Černobílý gól plný zajímavých informací:
Již tradičně se bude před utkáním prodávat bulletin Černobílý gól a můžete se těšit třeba na rozhovor s Adamem Vlkanovou, dále na představení nových hráčů nebo na kompletní souhrn zimní přípravy. Na téměř padesáti stránkách najdete také úvodní slovo Ing. Richarda Jukla nebo povídání s šéfem Fotbalové akademie FC Hradec Králové Lubošem Prokopcem. Nebude chybět ani tradiční barevný plakát, kde tentokrát najdete Filipa Zorvana a týmové foto s pohárem zimní Tipsport ligy.

Autoři: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže