Zajímavosti před zápasem s Viktorií Plzeň

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pátek, 27. Únor 2015 14:24

Datum: 27.2.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

První jarní domácí zápas už klepe na dveře a na Hradec Králové čeká těžký souboj s Viktorií Plzeň. Utkání začíná v 16.00 hodin. V tradičním předzápasovém servisu vám nyní přinášíme něco ze světa statistik, čísel a také videí.


Skóre z posledních šesti vzájemných duelů Hradce Králové a Plzně je 18:1 ve prospěch Viktorie. Jedinou trefu Hradce obstaral v únoru 2011 Radek Hochmeister. Nicméně v podzimní části uhráli Votroci na stadionu ve Štruncových sadech cennou remízu 0:0, jednalo se o utkání v rámci Poháru FAČR. V Synot lize se poslední vzájemné utkání datuje do 4. kola, kde Plzeň po brankách Limberského, Chramosty, Pilaře a Petržely vyhrála vysoko 4:0. Utkání si můžete připomenout v následující reportáži.

Utkání bude jistě speciální pro záložníka Václava Pilaře, který má na Hradec krásné vzpomínky. „Soustředím se na zápas jako na každý jiný. Samozřejmě je to něco trochu jiného, třicet kilometrů od Hradce bydlím, vyrůstal jsem tam, mám tam rodinu i kamarády. Co se fotbalu týká, jsem v Plzni a udělám vše pro to, abychom Hradec Králové porazili," prohlásil pro oficiální webové stránky plzeňského klubu odchovanec hradeckého fotbalu.


Duel proti Plzni bude řídit jako hlavní sudí Emanuel Marek, na čarách budou pomáhat asistenti Kříž a Peřina. Závěrem nezbývá připomenout, že zápas bude přímým přenosem vysílat ČT Sport.

Autoři: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže