Středeční večer patřil partnerům klubu

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Čtvrtek, 19. Únor 2015 11:39

Datum: 19.2.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David, foto: Luboš Lorinc

Do prvního jarního ligového utkání v Mladé Boleslavi zbývají již pouhé dva dny a na hráče, trenéry i vedení klubu čekalo tento týden několik zajímavých akcí. Nejprve to bylo setkání s fanoušky, poté s novináři a středeční podvečer patřil partnerům a všem sponzorům klubu FC Hradec Králové.

Toto tradiční setkání s hráči a realizačním týmem se konalo v příjemném prostředí Nového Adalbertina na Velkém náměstí v Hradci Králové. Úvodním slovem poděkoval místopředseda představenstva Ing. Richard Jukl všem přítomným za podporu a zachování přízně. „Je pravda, že podzimní statistiky samozřejmě pro nás příznivé nejsou, ale já vám mohu slíbit, že o záchranu se všichni v klubu poperou. Říká se, že zajíci se počítají až po honu," prohlásil Ing. Richard Jukl.

Za trenéry předstoupil před partnery kouč Róbert Barborík a zhodnotil celou zimní přípravu v podání Votroků. S tou panuje na hradecké lavičce spokojenost a všichni již netrpělivě vyhlíží sobotní utkání na půdě Mladé Boleslavi. „Přípravu mohu hodnotit pozitivně. Celou jsme ji absolvovali v domovských podmínkách a počasí nám vyšlo, takže jsme splnili vše, co jsme měli v plánu. Trochu nás mrzí zranění, která postihla naše hráče v závěru přípravy, ale to je sport a my se s tím musíme vyrovnat," říká odhodlaně trenér A mužstvo Róbert Barborík.

Následovalo představení nových posil a na řadu přišly také zajímavé rozhovory v uvolněné atmosféře. Moderátor večera Václav Pilný například přivítal záložníka Tita španělským pozdravem a šestadvacetiletému fotbalistovi z Pyrenejského poloostrova to udělalo viditelnou radost. „Jsem moc rád, že tady můžu být a udělám vše, abych se začlenil do týmu a pomohl v záchraně," sympaticky dodává Alberto Malagón Amate, fotbalovým jménem Tito.

Ke všem partnerům promluvil také náměstek primátora Jindřich Vedlich a řeč byla o plánované přestavbě stadionu v Malšovicích. „Je těžké říci nějaké datum, ale já doufám, že se nám to podaří," uvedl PaedDr. Jindřich Vedlich, Ph.D. V samotném závěru tohoto setkání se událo losování o věcné ceny, které věnovala společnost Teamline, jenž je oficiálním dodavatelem sportovního oblečení a vybavení firmy JAKO.

Autor: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže