Zajímavosti před zápasem s Mladou Boleslaví

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pátek, 20. Únor 2015 15:29

Datum: 20.2.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

Již zítra vypukne první jarní kolo, ve kterém Hradec Králové míří do Mladé Boleslavi. Utkání začíná v 17.00 hodin. V tradičním předzápasovém servisu vám nyní přinášíme něco ze světa statistik, čísel a také videí.

 

S Mladou Boleslaví mají Votroci pozitivní bilanci. V rámci české nejvyšší fotbalové soutěže vyhráli Středočeši pouze jednou, stalo se tak na podzim roku 2012. Z ostatních střetnutí se dvakrát radoval Hradec a čtyřikrát nastala dělba bodů. Poslední ligové utkání skončilo rovněž remízou, když Hradec byl po celý zápas lepším týmem, vypracoval si několik jasných šancí, ale branku se vstřelit nepodařilo. I proto skončilo srpnové měření sil výsledkem 0:0.
 

Mnozí fanoušci ještě mají v živé paměti poslední představení přímo na mladoboleslavském stadionu. Bylo to v ročníku 2012-2013 a Hradec tam prohrál po brance Nešpora z 31. minuty nejtěsnějším možným výsledkem, 1:0. Po zápase litovali svěřenci trenéra Jiřího Plíška nevyužitých šancí. Především Pavel Dvořák a Honza Šisler měli gól doslova na své kopačce. Nicméně velkým pozitivem z tohoto střetnutí byli naši fanoušci, kteří vytvořili bouřlivou atmosféru.
 
Na něco podobného se těší i nyní obránce Tomáš Holeš. „Těším se moc, protože do Boleslavi na ten fotbal moc lidí nechodí. Tak doufám, že Hradečáci budou celý zápas slyšet a budou nás podporovat a my jim to vrátíme na hřišti," říká reprezentant do 21 let. Na výjezd do města Škodovek se stále můžete hlásit. Všechny důležité informace najdete na stránkách fanklubu VOTROCI 2000.

Autor: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže