Tisková konference, ohlasy po utkání a podpora fanoušků v Mladé Boleslavi

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz
Neděle, 22. Únor 2015 14:12

Datum: 22.2.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

Utkání 17. kola SYNOT ligy nabídlo napínavý souboj, ve kterém nejprve vedla Mladá Boleslav po prvním poločase 2:0 a v druhé půli Votroci vyrovnali díky gólům Dvořáka a Vaněčka. Na prvním videu můžete vidět trenéra Róberta Barboríka, který hodnotí utkání na pozápasové tiskové konferenci.
Bezprostředně po zápase jsme vyzpovídali také oba střelce, Davida Vaněčka a Pavla Dvořáka. Druhý jmenovaný navíc dostal cenu hráč utkání, o čemž rozhodli diváci v hlasování přes oficiální aplikaci SYNOT ligy. Do Mladé Boleslavi zavítalo také spoustu našich fanoušků a vytvořili hráčům doslova domácí prostředí. Na sestřih včetně dlouhé děkovačky se můžete povídat v následujícím videu.

Závěrem  našeho video servisu se můžete podívat na sestřih samotného utkání, který připravil sportovní portál iSport.cz.

Autor: FCHK.cz