Ohlédnutí za zimní přípravou A mužstva

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Úterý, 17. Únor 2015 13:13

Datum: 17.2.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

Zimní příprava je již minulostí a nyní již všichni hráči, fanoušci i funkcionáři upínají svoje myšlenky k prvnímu jarnímu kolu v SYNOT lize. V sobotu nás čeká těžký souboj na půdě Mladé Boleslavi, kde je úvodní výkop naplánován v 17.00 hodin.

Fotbalisté Hradce Králové se v zimní přípravě představili hned v deseti utkáních a bilance je následující: 7 výher, 2 remízy a jedna jediná porážka. Co se týče gólů, tak i tady se svěřenci trenérského tria Barborík, Frimmel, Pilný činili. Votroci mají na svém střeleckém účtu 22 branek, když nejpilnějším střelcem byl Pavel Dvořák. Pětadvacetiletý ostrostřelec se trefil pětkrát, hned v závěsu je David Vaněček, který si do pomyslné pažby zasekl čtyři gólové zářezy.

Ani defenziva nezahálela a v přípravě povolila soupeřům jen osm branek. Navíc v pěti střetnutích se můžou brankáři Tomáš Koubek, Martin Kuciak a Radim Ottmar pyšnit čistým kontem. Určitě nejvýraznějším úspěchem bylo vítězství letošního ročníku zimní Tipsport ligy, kdy Hradec prošel turnajem bez jediné porážky a zaslouženě slavil vítězství.

A jak viděli přípravu trenéři? „S přípravou jsme celkově spokojeni. Odehráli jsme dostatek kvalitních zápasů a věřím, že se to v průběhu jarní části ukáže. Nyní mě trápí zranění našich obránců. Mimo hru je Juraj Križko, Martin Nosek, nově také Marek Plašil. U těch stoperů je to problém a docela smůla," uzavřel hodnocení asistent trenéra Bohuslav Pilný.

Generálku na ligu proti Katowicím si můžete připomenout v následujícím videu:


Sestřih finále Tipsport ligy proti Českým Budějovicím nabízíme zde:

Autoři: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže