Jaroslav Zelený přestupuje do Karviné

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Úterý, 17. Únor 2015 18:09

Datum: 17.2.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: admin

Odchovanec hradecké kopané oblékal dres druholigového týmu MFK Karviná již v podzimní části letošní soutěže. Jeho půlroční hostování se dnes přeměnilo na přestup.

 

Jaroslav Zelený (20. 8. 1992) prošel v Hradci Králové žákovskou kategorií a následně v dorosteneckých kategoriích vždy patřil k oporám každého týmu. To neušlo v roce 2010 pozornosti trenéra Kotala, který si ho v zimní přípravě vytáhl do prvního mužstva a dával nadějnému hráči, který si opanoval levou stranu, prostor. Nakonec v černobílých barvách odehrál 76 zápasů a vstřelil 5 branek. Jardu si určitě všichni fanoušci klubu vybaví v utkání s Olomoucí na podzim roku 2011, kdy se v hanácké metropoli trefil do soupeřovy sítě hned dvakrát a zajistil svému celku tři body.

 

Před začátkem letošní sezóny odešel na hostování do týmu MFK Karviná. Zde se stal oporou a na své konto si připsal 15 druholigových startů. Týmu ze Slezska pomohl k páté příčce v tabulce, se ztrátou pouhých třech bodů na postupové příčky.

 

Dnes se dohodly všechny zainteresované strany na přestupu Jaroslava Zeleného do Karviné a od zítřka je tak hráčem klubu z Moravskoslezského kraje.

 

Autoři: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže