Fanoušci se setkali s hráči a vedením

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Středa, 18. Únor 2015 11:44

Datum: 18.2.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

Jarní část SYNOT ligy se již nezadržitelně blíží, a proto nastal čas na tradiční předzápasové setkání s fanoušky našeho klubu. Beseda s hráči, trenéry a vedením se odehrála na známém místě v A-SPORTU v Malšovicích. Opět se mohli všichni přítomní dozvědět spoustu nových informací, osobně hovořit s trenéry Róbertem Barboríkem a Bohuslavem Pilným nebo poznat nováčky v A týmu, jako je například Martin Nosek, David Petrus, Adam Vlkanova nebo španělská posila Tito.

Za vedení FC Hradec Králové nechyběl ani místopředseda představenstva Ing. Richard Jukl, jenž na besedě odpovídal na otázky fanoušků. Řeč byla například o výstavbě nového stadionu či o aktuálním přestupu Jaroslava Zeleného do druholigového celku MFK Karviná. O tomto odchodu jsme včera aktuálně informovali na webových stránkách.

„On odehrál v Karviné celý podzim a dařilo se mu. V průběhu zimní přípravy jsme s ním mnohokrát jednali, ale Jarda projevil velký zájem o změnu klubu, chtěl se vrátit zpět do Karviné. Toto jsme akceptovali a včera jsme se dohodli na podmínkách přestupu," řekl k odchodu dvaadvacetiletého odchovance hradecké kopané Ing. Richard Jukl.

Asistent trenéra Bohuslav Pilný projevil celkovou spokojenost s průběhem zimní přípravy, ačkoli se přiznal, že ho v poslední době trápí absence hned několika obránců. „Zraněného máme Juraje Križka, Marka Plašila a také Martina Noska. Ten na 90% nebude moci nastoupit do prvního utkání v Mladé Boleslavi. Je to těžká situace, ale musíme se s tím poprat," prohlásil na sezení Pilný.

„Musím tady také říct, že jsem spokojený s přístupem Filipa Zorvana a pochvalu si zaslouží i Adam Vlkanova. Oba kluci příkladně makají a můžou být esem v rukávu. U Dana Trubače zkomplikovala přípravu nemoc, ale teď už je v pohodě. V současné době je s reprezentací U19 na turnaji ve Španělsku, takže se bude muset ještě o místo v sestavě poprat," okomentoval situaci okolo mladíků asistent Pilný.

Autoři: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže