Úpici už postup nikdo nevezme, Havránek na všechno nestačil

Krajský fotbal, Krajský přebor, 1. B třída
Napsal uživatel TB
Pondělí, 21. Květen 2012 17:24

Vedoucí Úpice vítězstvím nad Sobotkou se díky porážce Bílé Třemešné v Kopidlně už může radovat z postupu do 1. A třídy. Čtyři kola před koncem má nedostižný třináctibodový náskok. Šance k záchraně stále drží Milíčeves, pomohlo ji vítězství v Žacléři. Rudník v přestřelce prohrál se Starou Pakou 5:6. Všech 5 gólů domácích dal Havránek.

1. B třída skupina A

Kopidlno - Sokol Bílá Třemešná 6:2 (2 :1)

ŽK - 0 : 3

branky Kopidlno - Havelka 2x, Krulich, Machačný, Dřímal Jan,Kulhánek

diváci : 200

R - Vašata josef AR1 - Hlavsa Václav AR2 - Kudláček Milan

Kopidlno - Brodský - Krulich, Klaban P., Hnát, Berounský - Komárek, Dřímal J., Dřímal T., Kulhánek V. - Machačný, Havelka

Bílá Třemešná - Vočka - Pátý, Kubelka Josef, Hažer M., Kiss - Hrubý.Hažer J., Kubelka T., Kubelka J.- Kubelka D., Jákl

Horna R.

Jičín B - Libáň 3:0

B: 5. Špicar, 21. Pluhař, 52. zugar. ŽK: 15. Miler, 74. Malý - 15. Švorc J., 45. Valenta, 50. Hlavatý, 57. Balcar, 81. Mutzer.R: Nožka. Diváků: 50. Poločas: 2:0.

Jičín B: Drusan - Brožíček, Malý, Bryscejn, Krykorka - Miler, Kirschner (62. Hladík), Zugar, Fejfar - Špicar (71. Srb), Pluhař (52. Skákal).

Libáň: Miech - Švorc M., Švorc J., Mutzer, Valenta (46. Mička), Hlavatý, Pešta, Bányacski, Hrdlička, Balcar, Kohout.

Trenér domácích: J. Matějka - po výborném vstupu do zápasu, kdy jsme se po brankách Špicara v 5. min. a Pluhaře v 21. min. zápasu ujali dvoubrankové vedení, přichází uspokojení z vývoje zápasu a poločas dohráváme bez snahy a chutí pokračovat v kvalitním výkoně ze začátku zápasu. Po domluvě v kabině se náš výkon zvedá a je odměněn další brankou, kterou zaznamenal v 52. minutě Zugar. Postupně se však opakuje situace z poločasu prvního a tak zápas dohráváme bez nějaké snahy o další branky. Přes jasnou výhru mrzí výkon a přístup některých jednotlivců.

J. Matějka

Baník Žacléř - FC VTJ Milíčeves 1:2 (1:1)

B: Mikolajczyk-Berný,Chramovský

ŽK: 2:1, ČK:0:0. Diváků:60

Rozhodčí: Kánská,Vaníček,Špáta

Baník: Volhejn-Baše,Petrů(46´ Brožek T),Knap T.,Knap L.( 78´ Popelka)-Skála,Kovačík,Kotyk(K),Špecián(81´Brožek D.)-Mikolajczyk,Vít

Milíčeves: Bursa-Adamec (60´Kořínek),Novotný,Berný T,Roman Jiří-Březský,Berný Z(82´Havelka).,Rejha,Berný J(K)-Roman Jan,Chramovský

Hodnocení: Utkání bez úrovně,bez diváků a pro domácí nakonec i bez bodů.Baník utkání "odflákl" a po zásluze prohrál!

Rudník - Stará Paka 5:6

B: 17. 18. 49. 86. 94. Havránek - 12. Jeník 31. 57. 65. Kuchta 34. 37. Pavlíček. ŽK:5 - 3. ČK: 1 - 1. R: Kudláček.Diváků: 100. Poločas: 2:4.

Privara Michal

Onlajn Bohumila Kafky z utkání Úpice - Sobotka 3:1:

Děkujeme za sledování online přenosu a přejeme příjemné sobotní odpoledne.
Konec utkání.
90'Utkání se dohrává na polovině hostů.
90'Rozhodčí budou nastavovat 1 minutu.
87'Utkání sleduje 100 diváků.
85'Domácí Winter břevno !
84'Hostující Gerboc trefil tyč !
82'Teď diváci na stadionu řvali gól, ale to Frolík vyrovnal na 1:1 proti Slovensku !
81'Kaplan MarekŘehák Stanislav (Úpice)
80'GÓL! Gerboc Jakub (Sobotka), standartní situace na hranici vápna, a pěkná střela do šibenice i na druhé straně.
78'Brixí JakubChrpa Stanislav (Sobotka)
78'Men MatoušKlečal Tomáš (Sobotka)
78'Mikulecký DanielKnobloch Oldřich (Sobotka)
74'Kejzlar trefil břevno !
73'Pěkná kombinace Kulhánek-Mach-Kulhánek, který odcentroval do vápna, tam uklouzl volný Břicháček.
71'Řehák teď z hranice vápna pálil z otočky přímo do náruče brankáře.
70'Hosté se již moc nedostávají za polovinu hřiště a utkání se převážně hraje před jejich brankou.
68'Nechci nic zakřiknout, ale SK Sparta Úpice již pořádně klepe na dveře 1.A třídy, která se zde naposledy hrála v sezóně 1992-1993 !
67'Břicháček PatrikRada Lukáš (Úpice)
64'Chrpa Patrik (Sobotka)
64'GÓL! Kulhánek Jaroslav - K (Úpice), z tohoto puntíku se domácí kapitán obvykle neplete !
63'domácí budou kopat penaltu za faul na Wintera.
61'GÓL! Finger Zbyněk (Úpice), no tak to byla opět parádní branka ! Finger zahrával standartní situaci na hranici velkého vápna, míč se krásně přehoupl přes zeď a vymetl šibenici hostující branky !
57'Macoun DavidPřikryl Zdeněk (Sobotka)
56'GÓL! Winter Leoš (Úpice), domácí Kulhánek zahrával z poloviny hřiště standartní situaci, poslal dlouhý míč do vápna, kde hlavičkoval Winter a krásnou brankou posílá domácí do vedení.
52'Chrpa Stanislav (Sobotka)
51'Dlouhý míč za domácí obranu odkopl jentaktak vyběhnuvší Erben.
49'Úvod poločasu zastihl v lepší pohodě hostující družstvo, jsou na dostřel Erbena.
46'Ani jedno mužstvo do druhého poločasu neprovedlo žádnou změnu.
Začátek druhého poločasu.
V poločase se stadionem na Spartě z reproduktorů ozýval komentář z hokejového MS.
První poločas začali lépe hosté, domácí se dlouho nemohli dostat do tempa. Šance byli na obou stranách v rychlém sledu, ale ani jedna do sítě neprošla. Od třicáté minuty převzali iniciativu domácí, sice drží míč, ale nemohou se prosadit do vápna.
Konec poločasu.
42'Sérii odrazů na hranici velkého vápna zakončili hosté střelou nad branku.
40'Rulc Zdeněk (Sobotka)
39'Hostující hra trochu opadla, domácí teď drží míč na svých kopačkách, kombinují, ale zatím se nemohou dostat do vápna.
36'Chvilku se teď nehrálo, proběhlo ošetření hostujícího obránce.
33'Teď chvilka bez nějakého važnějšího ohrožení branek.
28'Sérii domácích střel zpoza vápna prodloužil Marel, ale nad branku.
27'Pěknou střelu předvel i Finger.
26'Kulhánkova prudká střela letěla těsně vedle branky.
22'Střela Rulce končí opět v náručí Erbena.
21'Erben dneska předvádí v brance výborné zákroky ! Další šance hostujícího mužstva. Domácí obrana si nepočíná jistě.
19'Domácí budou zahrávat první roh v zápase.
18'Šance střídá šanci, teď pro změnu na druhé straně zasahoval proti gólovce hostů Erben.
15'Gólovka z kategorie tisíciprocentních !!! Domácí Kejzlar si sám na malém vápně zpracoval míč, ale slabou střelu poslal do náruče brankáře.
14'Pěknou akci předvedl Winter, ale v pokutovém území se nepočínal dobře.
11'Erben musel rychle ven z branku aby zlikvidoval dlouhý míč za obranu.
9'Záhy na druhé straně Erben zlikvidoval nájezd hostujícího Přikryla !
8'Tak teď tutovku zazdil domácí Rada ! Domácí se dostali po pěkné akci do rychlého protiútoku, akci táhnul Kejzlar, prostrčil na volného Radu, ale ten netrefil branku.
7'Na hřišti se zatím moc neděje, ale opticky mají trochu navrch hosté.
2'Erben v brance vyrazil centr z úhlu na břevno a následuje roh.
1'Nad Úpicí je úplně modrá obloha, svítí slunce, hraje se na pěkném trávníku.
1'První roh v utkání budou zahrávat hosté.
Začátek utkání.
Podzimní utkání: Sobotka - Úpice 0:5 (0:2).
Hráči jsou již připravení na hrací ploše, utkání za malou chvilku začíná.
Vítám Vás u sledování online přenosu utkání 1.B třídy sk.A mezi mužstvy SK Sparta Úpice - SK Sobotka.