Krajské soutěže se rozjíždějí naplno

Krajský fotbal, Krajský přebor, 1. A třída, 1. B třída
Napsal uživatel TB   
Pátek, 23. Březen 2012 18:05

Na plný plyn startují po krajském přeboru mužů i další soutěže.

SOBOTA 24.03.




MUŽI

Krajský přebor - 18.kolo
Dobruška - Olympia HK (hř. č. 1) (Vancl) 13:00
Slavia HK - Nový HK (KFS PA) 15:00
Libčany - Nový Bydžov B (Buchta) 15:00
Kratonohy - Police n.M. (Otava) 15:00

1.A třída - 14.kolo
Kostelec n.O. - Vrchlabí (Liebisch) 15:00
Kunčice - Třebechovice (Malý) 15:00
Roudnice - Červený Kostelec (Hlaváč) 15:00
Doudleby n.O. - Předměřice (Čejchan) 15:00

1.B třída sk.A - 14.kolo
Sobotka - Bílá Třemešná (Zloch) 15:00
Trutnov B - Libáň (hř. UMT) (Kout) 15:00
Úpice - Rudník (Bednář st.) 15:00
Mostek - Žacléř (Horák) 15:00
Mladé Buky - Jičín B (Jansa) 15:00

1.B třída sk.B - 14.kolo
Malšovice - Deštné v O.h. (Říha) 15:00
České Meziříčí - Vysoká n.L. (Trejbal) 15:00
Nové Město - Provodov (hř. UT) (Nývlt) 15:00



DOROST

Východočeský přebor st. dorostu - 18.kolo
Náchod - MFK Chrudim B (Šmolka) 10:00
Dv.Králové - M. Třebová (hř. Velké Jesenice) (Vojtěch) 10:15
Litomyšl - Rychnov n. Kn. (hř. UT) () 12:30
Slavia HK - Lanškroun (KFS PA) 12:45
Olympia HK B - Nové Město (Hůlka) 13:15

Krajský přebor st.dorostu - 14.kolo
Olympia HK - Červený Kostelec (Kánská) 08:45
Náchod B - Hořice (hř. UT Běloves) (Slavíček) 12:00
N.Paka/St.Paka - Vrchlabí (hř. UT Nová Paka) (OFS JC) 12:45
Kunčice/N.Bydžov - Třebechovice (hř. Kunčice) (Bačo) 12:45
FKM Úpa B - Dobruška (hř. UMT) (Vašata) 12:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 14.kolo
Kostelec n.O. - Týniště (Šlezingr) 12:45
České Meziříčí - Nový HK (Šmída) 12:45
Voděrady - Smiřice (hř. Voděrady) (OFS RK) 13:00
Solnice - Předměřice (Filip) 14:30

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 14.kolo
Kobylice - Dohalice (OFS HK) 14:45
Smidary/Červeněves - Libáň (Miškař) 15:00

Krajský přebor ml.dorostu - 14.kolo
Rychnov n. K. - Chlumec n.C. (Stieber) 09:30
Červený Kostelec - Třebechovice/Černilov (Halama) 11:15
Vrchlabí - Slavia HK (hř. Vrchlabí) (Volný) 11:15
Broumov - Třebeš (OFS NA) 11:15



ŽÁCI

Krajský přebor st.žáků - 14.kolo
Červený Kostelec - Třebechovice/Černilov (Halama) 09:30
Vrchlabí - Slavia HK (hř. Vrchlabí) (Volný) 09:30
Broumov - Třebeš (OFS NA) 09:30
Rychnov n. K. - Chlumec n.C. (Stieber) 11:30

 

MUŽI


Pardubický KFS - KP - 18.kolo

Česká Třebová - Třemošnice (Hlavsa) 15:00



Česká liga U19 - 18.kolo
Olympia HK - FKM Úpa (ČMFS) 11:00

Česká liga U15 + U14 - 16.kolo
Nový Bydžov - Pardubice (hř. UT Chudonice) (Moník) 10:00+11:45
FC HK - Vyšehrad (hř. Háječek č.1) (Tryzna) 10:15+12:00

 


ŽÁCI

Krajská soutěž st.žáků finálová sk. - 2.kolo

Teplice/Meziměstí - Hostinné (hř. Meziměstí) (Kalaš) 09:30
Kostelec n.O. - N.Paka/St.Paka (OFS RK) 10:00
Skřivany - Hořice (Průcha) 14:00
Krajská soutěž st.žáků o umístění - 2.kolo
Rudník - Jaroměř (OFS TU) 09:30
Mladé Buky - Žacléř (Valenta) 10:00


NEDĚLE 25.03.




MUŽI

Krajský přebor - 18.kolo
Dv.Králové B - Lhota p.L. (hř. UMT Trutnov) (Kazda) 14:00
Broumov - Rychnov n. K. (Šmída) 15:00
Česká Skalice - Jičín (Ježek) 15:00
L.Bělohrad - Týniště (Průcha) 15:00

1.A třída - 14.kolo
Přepychy - Hořice (Novotný M.) 15:00
Jaroměř - Ohnišov (Krucký) 15:00
Černilov - Chlumec n.C. (Žerovnický) 15:00

1.B třída sk.A - 14.kolo
Kopidlno - J.Lázně (Vlachynský) 15:00
Stará Paka - Milíčeves (hř. UT Nová Paka) (Beránek) 15:00

1.B třída sk.B - 14.kolo
Babí - Častolovice (Bačo) 15:00
Černíkovice - Borohrádek (Janata) 15:00
Probluz - Hlušice (Kudláček) 15:30




DOROST

Východočeský přebor st. dorostu - 18.kolo
Třebeš - FK Pardubice B (hř. UT Chudonice) (Svoboda) 10:00
Hlinsko - Vysoké Mýto () 15:00

Krajský přebor st.dorostu - 14.kolo
Chlumec n.C. - Hronov-Police (OFS HK) 10:30
Jaroměř - Žacléř (Hájek) 12:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 14.kolo
Albrechtice - Doudleby n.O. (Vašata) 14:00
Třebeš/Vysoká - Vamberk (Hrušková) 17:00

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 14.kolo
Kopidlno - Myštěves/Libčany (Bednář L.) 12:45
Sobotka - Skřivany (Erlebach) 13:00
Probluz - Hlušice (Čožík) 13:00
Lovčice - Kosičky (Miškař) 14:30

Krajský přebor ml.dorostu - 14.kolo
Olympia HK - Nové Město (Miškař) 10:45
Dv.Králové - Jičín/Železnice (hř. Kuks) (Janota) 11:15




ŽÁCI

Krajský přebor st.žáků - 14.kolo
Olympia HK - Nové Město (Miškař) 09:00
Dv.Králové - Jičín/Železnice (hř. Kuks) (Janota) 09:30

Česká liga U19 - 18.kolo
Nový Bydžov - Liberec (hř. UT Chudonice) (Staněk) 12:15

Česká divize U17 + U16 - 16.kolo
FC HK - Viktoria Žižkov (hř. Slavia HK) (ČMFS) 12:15+14:30

Česká liga U15 + U14 - 16.kolo
Náchod - Čáslav (hř. UT) (ČMFS) 10:00+11:45

Česká liga U15 + U14 - 2.kolo
Javorka - RSCM Rozkoš (hř. č. 2) (Špáta) 12:30

Česká liga U15 + U14 - 2.kolo
Doudleby n.O. - České Meziříčí (Jehlička) 10:00
Babí/Machov - Týniště (hř. Babí) (Vítek J.) 12:45
 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže